Hledáš zajímavou brigádu ?

Přidej se k nám ! Zajišťujeme akce pro děti, dětské dny, obecní slavnosti, svatby. Zajišťujeme a dohlížíme na provoz atrakcí, zajišťujeme program pro děti. Vše ti vysvětlíme a naučíme, zajistíme školení. Práce  převážně o víkendu, občas i během týdne ve školách.
Požadavky: věk nejlépe 18+, kladný vztah k dětem, spolehlivost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík, ideálně řidičský průkaz skupiny B. Od zájemců očekáváme svědomitý přístup k plnění termínů. Očekáváme, že jsi schopen uzpůsobit se termínům podle našich požadavků
Nabídka: práce na dohodu, adekvátní platové ohodnocení, pestrá a zajímavá práce v kolektivu, nevšední zážitky, nudu u nás nehledej :-)

Jste firma či agentura a hledáta partnera (eventagenturu) pro provozování zábavních programů ?

Nabízíme pronájem a provozování atrakcí pod Vaší značkou na propagačních akcích, výstavách, roadshow a podobně. Včetně proškoleného personálu, který se stará o atrakce po celou dobu konání akce.


Webdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM - Skákací hrady Litomyšl - Placky, samolepky, magnetky - Ozvučování, kulturní a zábavní akce - Svatební potahy na židle - Svatební eshop - Hry pro děti, program pro děti - Půjčovna párty stany Litomyšl - EDUTABTV - interaktivní dotykové televize - Eshop počítače, IT služby

Nabídka brigády na dětských akcích - Agenturní spolupráce provozování atrakcí

Facebook  Youtube  Googleplay  Googleplay

Informace o zpracování osobních údajů - Informace o cookies

Pronájem skákacích hradů, Blog, Naše výhody. Skákací hrady Litomyšl, skákací hrady Dolní Újezd, skákací hrady Svitavy, skákací hrady Vysoké Mýto, skákací hrady Choceň, skákací hrady Polička, skákací hrady Chrudim, skákací hrady Pardubice, skákací hrady Česká Třebová,  skákací hrady Moravská Třebová, skákací hrady Ústí nad Orlicí, skákací hrady Lanškroun, skákací hrady Králíky, skákací hrady Letovice, pronájem skákacích hradů, zapůjčení skákacích hradů, skákací hrady pro děti, skákací hrady na oslavu, skákací hrady na dětský den, skákací hrady pro malé děti, skákací hrady pro velké děti, pronájem nafukovací skluzavka, skluzavka pro děti, nafukovací hrady, půjčovna skákací hrady, půjčovna skákacích hradů, půjčovna skákací hrady, Litomyšl, půjčovna skákacích hradů Dolní Újezd, pořádání dětských dnů, moderování pro děti, dětský moderátor, program pro děti, tvarování balonků, soutěže pro děti, soutěže na karneval, dárek pro děti, dárky pro děti, program na karneval, program pro děti, program na obecní akce, program na jarmark, program na obecní slavnosti, program na dětský den, párty stany pronájem, půjčovna párty stanů, párty stany na firemní akce  android hra zdarma, puzzle pro děti. Obří stavebnice, zajištění akcí na klíč. Skákací hrad pro školky, školy. Program pro školy a školky. Zajištění programu pro školy. Virtuální realita na Vaší akci.