Nafukovací skluzavka

Obří skluzavku doporučujeme zejména pro větší děti nebo v kombinaci se skákacím hradem (menší hrad pro malé děti, skluzavka pro větší děti). Funguje zároveň jako nafukovací horolezecká stěna.

Průběžná kapacita (předpisově): 8-10
Proškolená obsluha: zahrnuto v ceně (4-5 hodin)
Pojištění Vaší akce: zahrnuto v ceně

 • provozování v létě (venku i uvnitř) i v zimě (sokolovny, kulturní domy)
 • dětské dny, obecní slavnosti, oslavy, firemní akce, výročí
 • elektrická přípojka 230V/1,5 kW, trvale zapojená během celé akce
 • ideálně rovná travnatá plocha bez kamínků a ostrého podloží (prostor 8x7 m)
 • možnost umístění ve vnitřních prostorách (sokolovny, kulturní domy, atd.)
 • určen pro děti cca do 14 let (není vhodná pro malé a slabší děti)
 • orientační cena pronájmu s proškolenou obsluhou: 8400,-
 • cena zahrnuje kompletní službu: dopravu, instalaci, proškolenou obsluhu

  Garance bezpečí a kvality pro děti i pořadatele:
 • proškolená osoba dohlíží na bezpečnost a řádný provoz (ukotvení, natlakování, zatížení)'
 • obsluha má kurz zdravotníka červeného kříže

 

Nafukovací skluzavka pronájemWebdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM - Skákací hrady Litomyšl - Placky, samolepky, magnetky - Ozvučování, kulturní a zábavní akce - Svatební potahy na židle - Svatební eshop - Hry pro děti, program pro děti - Půjčovna párty stany Litomyšl - EDUTABTV - interaktivní dotykové televize - Eshop počítače, IT služby

Nabídka brigády na dětských akcích - Agenturní spolupráce provozování atrakcí

Facebook  Youtube  Googleplay  Googleplay

Informace o zpracování osobních údajů - Informace o cookies

Pronájem skákacích hradů, Blog, Naše výhody. Skákací hrady Litomyšl, skákací hrady Dolní Újezd, skákací hrady Svitavy, skákací hrady Vysoké Mýto, skákací hrady Choceň, skákací hrady Polička, skákací hrady Chrudim, skákací hrady Pardubice, skákací hrady Česká Třebová,  skákací hrady Moravská Třebová, skákací hrady Ústí nad Orlicí, skákací hrady Lanškroun, skákací hrady Králíky, skákací hrady Letovice, pronájem skákacích hradů, zapůjčení skákacích hradů, skákací hrady pro děti, skákací hrady na oslavu, skákací hrady na dětský den, skákací hrady pro malé děti, skákací hrady pro velké děti, pronájem nafukovací skluzavka, skluzavka pro děti, nafukovací hrady, půjčovna skákací hrady, půjčovna skákacích hradů, půjčovna skákací hrady, Litomyšl, půjčovna skákacích hradů Dolní Újezd, pořádání dětských dnů, moderování pro děti, dětský moderátor, program pro děti, tvarování balonků, soutěže pro děti, soutěže na karneval, dárek pro děti, dárky pro děti, program na karneval, program pro děti, program na obecní akce, program na jarmark, program na obecní slavnosti, program na dětský den, párty stany pronájem, půjčovna párty stanů, párty stany na firemní akce  android hra zdarma, puzzle pro děti. Obří stavebnice, zajištění akcí na klíč. Skákací hrad pro školky, školy. Program pro školy a školky. Zajištění programu pro školy. Virtuální realita na Vaší akci.