Tip na dárek pro děti, skákací hrad k narozeninám

Tip na dárek pro děti. Rodičové, babičky, dědečkové. nevíte co dát vašim dětem jako dárek k narozeninám a jak je na narozeninové oslavě zabavit ? Půjčte jim skákací hrad ! Zajistíme komplexní servis o nic se nemusíte starat ! Přijedeme, hrad postavíme, dozorujeme provoz po celou dobu konání akce, hrad sklidíme a odvezeme. Provozujeme pouze certifikované, bezpečné atrakce, s platnými technickými prohlídkami a jsme speciálně pojištění na provozování hradů. Naše hrady jsou vyrobeny z kvalitních PVC materiálů se speciálně vyztuženými bočnicemi. Neprovozujeme rizikové čínské textilní hrady. V nabídce najdete jak základní velikosti vhodné spíše pro menší děti, tak velké skákací hrady. Možná nejsme nejlevnější, ale provozujeme hrady řádně s nejlepším svědomím a vědomím oboustranné jistoty (nejsme provozovatelé pouťových atrakcí).

Webdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM - Skákací hrady Litomyšl - Placky, samolepky, magnetky - Ozvučování, kulturní a zábavní akce - Svatební potahy na židle - Svatební eshop - Hry pro děti, program pro děti - Půjčovna párty stany Litomyšl - EDUTABTV - interaktivní dotykové televize - Eshop počítače, IT služby

Nabídka brigády na dětských akcích - Agenturní spolupráce provozování atrakcí

Facebook  Youtube  Googleplay  Googleplay

Informace o zpracování osobních údajů - Informace o cookies

Pronájem skákacích hradů, Blog, Naše výhody. Skákací hrady Litomyšl, skákací hrady Dolní Újezd, skákací hrady Svitavy, skákací hrady Vysoké Mýto, skákací hrady Choceň, skákací hrady Polička, skákací hrady Chrudim, skákací hrady Pardubice, skákací hrady Česká Třebová,  skákací hrady Moravská Třebová, skákací hrady Ústí nad Orlicí, skákací hrady Lanškroun, skákací hrady Králíky, skákací hrady Letovice, pronájem skákacích hradů, zapůjčení skákacích hradů, skákací hrady pro děti, skákací hrady na oslavu, skákací hrady na dětský den, skákací hrady pro malé děti, skákací hrady pro velké děti, pronájem nafukovací skluzavka, skluzavka pro děti, nafukovací hrady, půjčovna skákací hrady, půjčovna skákacích hradů, půjčovna skákací hrady, Litomyšl, půjčovna skákacích hradů Dolní Újezd, pořádání dětských dnů, moderování pro děti, dětský moderátor, program pro děti, tvarování balonků, soutěže pro děti, soutěže na karneval, dárek pro děti, dárky pro děti, program na karneval, program pro děti, program na obecní akce, program na jarmark, program na obecní slavnosti, program na dětský den, párty stany pronájem, půjčovna párty stanů, párty stany na firemní akce  android hra zdarma, puzzle pro děti. Obří stavebnice, zajištění akcí na klíč. Skákací hrad pro školky, školy. Program pro školy a školky. Zajištění programu pro školy.