Pronájem skákacího hradu zdarma

Často nám posíláte žádosti o pronájem skákacího hradu zdarma. Moc rádi bychom vyhověli, ale není možné vyhovět všem. Hrady půjčujeme několika charitativním organizacím a školkám a další kapacitní možnosti už momentálně nemáme. Po zkušenostech se zaměřujeme na bezpečné veřejné provozování atrakcí (nikoliv na pouťové provozování, či provozování rizikových textilních čínských hradů) a chceme vyhovět bez výjimky všem  bezpečnostním a právním požadavkům musíme splnit určité provozní podmínky. Jednak je to provozování kvalitních certifikovaných atrakcí pro veřejné využití (jejichž pořizovací hodnota se pohybuje v řádech 100 tisíc Kč), pak každoroční technické kontroly, proškolená obsluha během celé akce, speciální pojištění Vaší akce a údržba. To vše stojí čas, práci zejména o víkendech a peníze, které musíme vydělat během krátké letní sezóny. Věříme, že tuto naši snahu jako provozovatelé oceníte, jelikož minimalizuje rizika provozu pro obě strany (ne každý skákací hrad je vhodný na veřejnou akci a riziko nese pořadatel). V každém případě se na nás obraťte s vaším požadavkem, pokusíme se najít nějaké vhodné řešení.

 


Webdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM - Skákací hrady Litomyšl - Placky, samolepky, magnetky - Ozvučování, kulturní a zábavní akce - Svatební potahy na židle - Svatební eshop - Hry pro děti, program pro děti - Půjčovna párty stany Litomyšl - EDUTABTV - interaktivní dotykové televize - Eshop počítače, IT služby

Nabídka brigády na dětských akcích - Agenturní spolupráce provozování atrakcí

Facebook  Youtube  Googleplay  Googleplay

Informace o zpracování osobních údajů - Informace o cookies

Pronájem skákacích hradů, Blog, Naše výhody. Skákací hrady Litomyšl, skákací hrady Dolní Újezd, skákací hrady Svitavy, skákací hrady Vysoké Mýto, skákací hrady Choceň, skákací hrady Polička, skákací hrady Chrudim, skákací hrady Pardubice, skákací hrady Česká Třebová,  skákací hrady Moravská Třebová, skákací hrady Ústí nad Orlicí, skákací hrady Lanškroun, skákací hrady Králíky, skákací hrady Letovice, pronájem skákacích hradů, zapůjčení skákacích hradů, skákací hrady pro děti, skákací hrady na oslavu, skákací hrady na dětský den, skákací hrady pro malé děti, skákací hrady pro velké děti, pronájem nafukovací skluzavka, skluzavka pro děti, nafukovací hrady, půjčovna skákací hrady, půjčovna skákacích hradů, půjčovna skákací hrady, Litomyšl, půjčovna skákacích hradů Dolní Újezd, pořádání dětských dnů, moderování pro děti, dětský moderátor, program pro děti, tvarování balonků, soutěže pro děti, soutěže na karneval, dárek pro děti, dárky pro děti, program na karneval, program pro děti, program na obecní akce, program na jarmark, program na obecní slavnosti, program na dětský den, párty stany pronájem, půjčovna párty stanů, párty stany na firemní akce  android hra zdarma, puzzle pro děti. Obří stavebnice, zajištění akcí na klíč. Skákací hrad pro školky, školy. Program pro školy a školky. Zajištění programu pro školy.