Atrakce pouze s obsluhou !

Pouze s obsluhou !!! Vážení zákazníci, zvyšuje se nám počet poptávek po soukromých akcích, resp. zapůjčení samotných atrakcí na Vaše akce. Zapůjčení bez obsluhy u nás NENÍ MOŽNÉ. Naším záběrem jsou zejména veřejné akce (obecní, školní, firemní), kde dodržujeme specifický režim provozu u profi PVC atrakcí: POJIŠTĚNÍ, REVIZE, PROŠKOLENÁ OBSLUHA, PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA.

Jedině tak máme jistotu, že jsou atrakce v bezvadném stavu, máme jistotu že jsou užívány řádně a jsou bezpečné, nepřetěžované, o čisté atrakce se velmi pečlivě staráme. Provozujeme pouze profi PVC atrakce (nikoliv šusťákové hrady pro domácí využití). Což naši zákazníci vítají. Tyto parametry atrakce z půjčovny splnit nemůže. Provozujeme pouze profi atrakce, jejichž provoz stojí velké prostředky. Dodáváme službu, která zahrnuje pojištění akce a další náležitosti, které by měly být dodržovány na veřejných akcích. Obsluha se postará o řadné ukotvení, natlakování a zatížení. Samozřejmě na Vaši oslavu rádi přijedeme, ovšem naše obsluha je podmínkou. Mimochodem, když si to spočítáte (2x cesta svoz a odvoz do půjčovny), tak možná ještě ušetříte :-)

Webdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM - Skákací hrady Litomyšl - Placky, samolepky, magnetky - Ozvučování, kulturní a zábavní akce - Svatební potahy na židle - Svatební eshop - Hry pro děti, program pro děti - Půjčovna párty stany Litomyšl - EDUTABTV - interaktivní dotykové televize - Eshop počítače, IT služby

Nabídka brigády na dětských akcích - Agenturní spolupráce provozování atrakcí

Facebook  Youtube  Googleplay  Googleplay

Informace o zpracování osobních údajů - Informace o cookies

Pronájem skákacích hradů, Blog, Naše výhody. Skákací hrady Litomyšl, skákací hrady Dolní Újezd, skákací hrady Svitavy, skákací hrady Vysoké Mýto, skákací hrady Choceň, skákací hrady Polička, skákací hrady Chrudim, skákací hrady Pardubice, skákací hrady Česká Třebová,  skákací hrady Moravská Třebová, skákací hrady Ústí nad Orlicí, skákací hrady Lanškroun, skákací hrady Králíky, skákací hrady Letovice, pronájem skákacích hradů, zapůjčení skákacích hradů, skákací hrady pro děti, skákací hrady na oslavu, skákací hrady na dětský den, skákací hrady pro malé děti, skákací hrady pro velké děti, pronájem nafukovací skluzavka, skluzavka pro děti, nafukovací hrady, půjčovna skákací hrady, půjčovna skákacích hradů, půjčovna skákací hrady, Litomyšl, půjčovna skákacích hradů Dolní Újezd, pořádání dětských dnů, moderování pro děti, dětský moderátor, program pro děti, tvarování balonků, soutěže pro děti, soutěže na karneval, dárek pro děti, dárky pro děti, program na karneval, program pro děti, program na obecní akce, program na jarmark, program na obecní slavnosti, program na dětský den, párty stany pronájem, půjčovna párty stanů, párty stany na firemní akce  android hra zdarma, puzzle pro děti. Obří stavebnice, zajištění akcí na klíč. Skákací hrad pro školky, školy. Program pro školy a školky. Zajištění programu pro školy.